Ana sayfa Mobil Bilgisayardan instagram’a nasıl fotoğraf yüklerim

Bilgisayardan instagram’a nasıl fotoğraf yüklerim

1
PAYLAŞ
instagram

Bu yazıyı okuduktan sonra Bilgisayardan instagram’a nasıl fotoğraf yüklerim sorusuna cevap alacak ve artık android cep telefonunuzu kullanmadan bilgisayar üzerinden instagram uygulamasına gelişen teknoloji ile birlikte video ya da resim paylaşa bileceksiniz.

Gramblr uygulaması bu işleme olanak sağlıyor. Kullandığımız bilgisayar üzerinden mobil uygulamaları çalıştırmak aslında düşünülmeyecek şey değil, bir örneği olarak BlueStacks ile bir Android telefon gibi bilgisayara yüklenen bir sistemdir.

Bilgisayardan instagram’a fotoğraf nasıl yüklenir?

1. Yol: Bahsettiğimiz gibi BlueStacks denilen uygulamayı mağazadan ya da sitelerden indirip, bilgisayara kurup Google ile giriş sağlayabiliyor ve bu sayede instagram indirerek hesaba giriş yapabiliyorsunuz. Cep telefonunda yapıldığı gibi sanal android sistemi kişisel bilgisayarınıza kuruluyor.

Gramblr Kullanımı

2. Yol: Kullanacağımız ikinci bir seçenek ise Gramblr kurmak; bu sistem sayesinde instagram hesabınıza girerek bilgisayarda kurulumu yapıp Instagram’a fotoğraf ya da video yükleme işleminizi sağlayabilirsiniz.

  • Öncelikle programı mağazadan indirelim ve instagram kurulumuna geçelim. Bu program Windows işletim sisteminin her sürümlerinde veya Mac işletim sistemini bulunduran bilgisayarlar destekliyor. Bu uygulamayı indireceğiniz bir çok yer bulunmakta.
  • Eğer programı kurulumu yaptıysanız hemen başlayalım. Simgenin üzerine tıklayın. Ekranda sürükle ve bırak mantığı ile yürütülen fotoğraf editör bulunuyor. Yüklemiş olduğumuz fotoğrafı bu orta tarafa sürükleyerek bırakalım. Bu adımdan sonra 2. düzeye geçecektir. Bu kısımdan eğer kırpmak isterseniz buradan yapabilirsiniz.
  • Özel efektler de içeren Gramblr’ın bu farklı efektlerinden de faydalanabiliyorsunuz. Beğendiğinizi seçtikten sonra onayla butonuna tıklıyoruz.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here