Ana sayfa Oyun CS:GO Oyununda Yeni Rekor

CS:GO Oyununda Yeni Rekor

1
PAYLAŞ
CSGO Oyununda Yeni Rekor - Mekanteknoloji

ELEAGUE Major 2017’de jdm64’ten CS:GO tarihine geçecek çok önemli bir rekor ve performans geldi.

Modern yüzyıl dünyasında teknoloji alanında yaşanan hızlı gelişmeler ve elde edilen sonuçlar, modern toplum yaşantısının anlayışının şekillenmesi hususunda çok önemli etkilerde bulunuyor. 21.yüzyıl dünyasında teknolojik olarak yaşanan hızlı gelişmeler neticesinde yaşamın her alanına yönelik olsa da eğlence aktiviteleri konusunda çok önemli bir yeri bulunuyor.

Özellikle de modern yüzyıl dünyasında oyun anlayışında tümüyle değişikliğe yol açan bilgisayar teknolojileri, her yaş grubundan kişinin oyun anlayışında ve oyun beğenilerinde ciddi değişikliklerin yaşanmasına neden oluyor. Ancak bazı oyunlar var ki modern yüzyıl dünyasında her yaş grubundan çok yoğun şekilde ilgi görerek, oldukça yoğun şekilde oynanıyor ve hatta bazılarına yönelik olarak uluslar arası kapsamda turnuva ve ligler kuruluyor. Bu kapsamda da bilgisayar oyunları dünyasında her zaman kendisine yer bulmuş olan ve modern yüzyıl dünyasında da yoğun şekilde tercih edilerek uluslararası düzeyde turnuva ve ligleri bulunan CS:GO oyunu öne çıkıyor.

Modern çağda bu tip bilgisayar oyunları özellikle de e-spor olarak çok daha kurumsal bir kimlik kazanmaya başladı. Günümüzde her yıl CS:GO turnuvası düzenleniyor ve dünyanın her yerinden tutkunlarının yoğun şekilde ilgisini görüyor. Bu çerçevede de CS:GO turnuvası esnasında Team Liquid takımının oyuncusu olan Josh ‘jdm64’ Marzano tarihe geçecek bir performans ortaya koydu. Ünlü profesyonel oyunculardan birisi olan Josh, saniyeler içerisinde karşı takımı yendi.

ELEAGUE Major 2017’in ilk gününde turnuvaya damga vuracak ve hatta CS:GO oyunu tarihine damga vuracak bir performansın bulunduğu bir oyun görüldü. ELEGAUE Major 2017’nin ilk gününde CS:GO tarihine geçecek bir oyun gerçekleştirilirken, Team Liquid oyuncusu olan Josh yani ‘jdm64’ Marzano inanılması güç bir performans gerçekleştirerek, karşı takımı tümüyle yenmeyi başardı.

1 YORUM

  1. YAZI TAMAMEN ZIRVALIK ÇOK BOŞ KONUŞMUŞSUN. RESİMİNİ KOYDUGUN OYUNCU’DA JDM64 DEĞİL ”SİMPLE”DIR.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here