Ana sayfa Mobil Moto Z PLAY XT1635 Alınır Mı?

Moto Z PLAY XT1635 Alınır Mı?

0
PAYLAŞ
moto-z

Özellikle şarj sorunu ortadan kaldırılmış Lenovo Moto Z Play 1635 akıllı cep telefonundan fazlasını barındırıyor. Tam 50 saatlik pil dayanma süresi ile kesintisiz oyun ve uygulamalar için birebir. Üstelik son derece hızlı şarj etme özelliği ile sadece 15 dakikalık şarj ile 10 saat kullanabileceğiniz bir enerjiyi sağlıyor. 16 MP çift otomatik odaklaması bulunan kamera formatı ile her ışık gücünde eşsiz görüntü çekim kabiliyeti elde edilmiş. Stüdyo ayarında çekim kalitesi sunulan XT 1635 otomatik odaklamasını lazer teknolojisi ile yapıyor.

Teknik Özellikleri;

5.5 inç ekranı ,1080p HD Süper AMOLED ile güçlendirilmiş ve gayet şık bir tasarım ile karşımıza çıkan MOTO 1635 son derece canlı ve net görüntüler elde etmeniz için oluşturulmuş gibi. 3 GB belleği 2,0 GHz ve 8 çekirdekli işlemcisi ile Moto Z play adeta ışık hızında bir cep telefonu

Fiyatı;

Elektronik satış mağazaları ve internet ortamında 2000,00 TL ve 2200,00 TL bandında satış seçenekleri ile alıcılarının beğenisine sunuluyor.

 motorola

Cihazı neden tercih edeceğiz?

Parmak izi okuma sistemi ile güvenli hale getirilen telefon ile güvenlik kilidi sizin parmak izinizle açılıyor.

Güncellenen yeni özellikleri;

Fiziksel hareketlerinize tanımlı uygulamalar ile adeta devrim niteliğinde bir telefon XT 1635 bileğinizi hafifçe döndürmeniz ile kamerayı açıp kapatabilirsiniz. 1920×1080 çözünürlüğü harika bir görsellik sunan telefon Quad Core işlemci ile çok daha güçlü.

Yorumlar;

Moto voice eklentisi ile özellikle araç kullandığınızda telefonunuza dokunmadan navigasyon uygulamaları gibi cevaplama özelliklerini kullanabiliyorsunuz

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here