Ana sayfa Haberler Nokia 8’in Avrupa Satış Fiyatı!

Nokia 8’in Avrupa Satış Fiyatı!

16 Ağustos tarihinde resmi olarak tanıtılacak olan Nokia'nın amiral gemisi Nokia 8'in Avrupa'da hangi fiyattan satılacağı da şimdiden ortaya çıktı.

0
PAYLAŞ
Nokia 8 Fiyatı

Nokia’nın yeni amiral gemisinin tanıtılmasına iki hafta kadar bir süre kaldı ama kendisini bekleyenlere. Görünüşe göre Nokia 8’in Avrupa satış fiyatı yaklaşık 520 euro olarak belirlenmiş durumda.

Nokia 8 beklenenden ucuz geliyor

Sızıntı Vodafone Romanya tarafından geldi ve Nokia 8’in siyah renkli sürümünün 517.42 euro fiyat etiketiyle listelendiği görüldü. Daha önceki dedikodulara göre fiyat etiketinin 600 euro olması bekleniyordu.

Nokia 8 Fiyatı Sızdırıldı

Nokia 8’in Almanya, İtalya, İspanya ve bu bölgedeki tüm ülkelerde aynı ücretle satışa sunulacağının düşünüldüğünü de belirtmemiz gerekiyor. Kullanıcılar bu bedeli ödeyerek Snapdragon 835 işlemci, 8 GB bellek, Adreno 540 grafik arabirimi ve 64-128 GB dahili hafızaya sahip olacaklar.

Nokia 8’in parmak izi okuyucuya sahip olduğu da dün gerçekleşen sızıntılarla ortaya çıkmış ve cihaz yukarıdaki görselde de görebileceğiniz gibi çalışır halde görüntülenmişti.

Nokia 8 Özellikleri adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here