Ana sayfa Haberler Tesla Model 3 Fiyat ve Performans İncelemesi

Tesla Model 3 Fiyat ve Performans İncelemesi

Elektrikli araç devlerinden Tesla 3 fiyat performans incelemesi ile sizlerle.

0
PAYLAŞ
Tesla Model 3

Tesla, 2016 yılının başında Model 3 için ön siparişe açtığı günden beri geçen süreyi sayan Tesla taraftarları için uzun süre geçmişti, ancak bekleyiş sona erdi.

Tesla, ilk Model 3 sedan kullanıcılara ulaştırdı ve üretim hızlanmaya başladı. Bu, arabalarını erkenden sipariş edenlere iyi geliyor, ancak herkes için iyi bir haber.

Tesla Model 3 Fiyat ve Performans

Tesla Model 3 Fiyatı 35.000 Dolar ‘dan başlayacak. Federal ya da devlet teşviklerinden önce, arabanın fiyatından binlerce daha fazla çıkarılabilir. Aracın resmi menzili 354 km, ancak daha fazlasını isteyenlerin Long Range sürümüne adım atması gerekebilir.

Elon Musk başlangıçta Model 3’ün az sayıdaki konfigürasyonunun başlangıçta mevcut olabileceğini söylemişti ve gerçekten de yalnızca var olan Long Range otomobili piyasaya çıktı. Kullanıcılar altı renk seçeneğine sahip olacaklar – siyah standarttır, ancak 1.000 dolar daha harcama konusunda istekliyseniz, iki gümüş mavi seçeneği, kırmızı ve beyaz seçeneklerini de alabiliyorsunuz.

Daha sonra güç ayarlanabilir ve ısıtmalı koltuklar, daha iyi bir ses sistemi, LED aydınlatma ve renkli cam tavan içeren Premium Yükseltmeler paketi için 19 inç jantlar için ekstra 1.500 dolar harcamanız gerekebilir ve 5.000 dolar daha ödersiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here