Ana sayfa İnceleme Yeni Amiral Gemisi OnePlus 5 İnceleme

Yeni Amiral Gemisi OnePlus 5 İnceleme

OnePlus 5 uygun fiyatlı ve süper hızlı, 18 saatlik bir pil ömrü ile. Kamerası, düşük ışıkta bile mükemmel portreler ve profesyonel çekimler yapabilirsiniz.

0
PAYLAŞ
OnePlus 5 inceleme

OnePlus 5; Samsung Galaxy S8 , Google Pixel ve Apple iPhone 7 seviyesinde ve daha düşük bir amiral gemisi telefondan istediğiniz neredeyse herşey bu telefonda.

Bu, Çinli telefon üreticisi OnePlus’ın rekabetini azaltacak ucuz, kaliteli Android telefonlar yaratmak için bir üne kavuşan dördüncü büyük telefonu. OnePlus’ın, Samsung, Apple ve hatta Huawei gibi hacim ya da saf marka etkisi bulunmamakla birlikte, flaş satışları ve kelime-sözlü öneriler yoluyla sadık bir takipçisiymiş.

OnePlus 5, en yeni Snapdragon yonga seti ve dayanıklı, hızlı şarj eden bir pil gibi yüksek performanslı donanım sunmada üstünlük sağlıyor. Aynı zamanda sanat portrelerini çeken ve kendi iPhone 7 Plus’a karşı tutabilen çift objektif bir arka kamera ile trend halindeler.

Bu Ancak, çok üst düzey telefonların kullandığı süper ince çerçeveler veya suya dayanıklı gövde yok. Ve fiyatı, hala üst düzey rakiplerinden yüzlerce daha düşük olsa da, daha pahalı özelliklerinden dolayı yıllara göre daha yakınlaşıyor. Sonuç olarak, telefon eskisi gibi değildi. Ancak, güvence altına alınırsa, dengelilik adil olmaktan öteye gidiyor.

OnePlus 5 çift kamera trendinde gezinirken iki arka atıcıya sahiptir. Geniş açı veya tek renkli amaçlarla iki kameraya sahip diğer telefonların aksine, telefonun standart 16 megapiksel atıcı ve ikincil 20 megapiksellik bir telefoto lensi var. Bu, sığ bir alan derinliği ve bulanık arka planlara sahip “bokeh” görüntüleri almanızı sağlar (fotoğrafı bir DSLR fotoğraf makinesiyle çekmiş gibi).

Diğer kamera özellikleri

“Pro modu”, fotoğrafçılık için daha manuel kontrol ve OnePlus, ISO seviyeleri ve beyaz dengesi ayarlamak için bir histogram ve bir seviye ayarı gibi yeni araçlar içeriyordu. OnePlus 5 fotoğraf makinenizden en iyi şekilde yararlanma hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın .
Kamera hâlâ zaman atlamalı, yavaş çekim ve panoramik çekimler yapıyor.
Kameranın optik görüntü sabitleme özelliği yok ancak yalnızca video için elektronik görüntü sabitleme özelliği var.
2x telefoto optik + dijital zumun üstünde, 8x’e kadar dijital olarak yakınlaştırabilirsiniz.
Rahat ama suya dayanıklı değil

5’in minik ellerimden daha geniş olmasına ve çerçevelerinin S8 ve LG G6 kadar incelikli olmamasına rağmen, yumuşak kenarları geçen Kasım ayındaki 3T öncekinden daha rahat tutuyor . Ayrıca küçük ve daha düz kamera ayak izini de kazdım.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here